Η πρώτη ανάρτηση μετά τον γάμο του Κώστα Καραφώτη με την Κάτια Μάνου & οι νέες φώτο
12:54 - 28 Μαΐου 2024
![ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΦΩΤΗΣ 1](/images/kw6KbpB2W09l3e0nlocfWKh54uM=/782545/width-750/2024/05/25/KOSTAS_KARAPhOTES_1.jpg)
«Ο σταθμός αυτός του ταξιδιού μας, ήταν γεμάτος! Γεμάτος από τους λίγους, αλλά πολύτιμους ανθρώπους μας, γεμάτος από χαρά και συγκίνηση που φτάσαμε εδώ. Σας ευχαριστούμε για τα αμέτρητα μηνύματά σας - με τις ευχές σας, το ταξίδι μας θα συνεχίζετε…»
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ: Όλα τα νέα των celebrities με ένα κλικ στο #CelebrityNewsCyprus
Ο Κώστας Καραφώτης και η Κάτια Μάνου ενώθηκαν με τα δεσμά του γάμου την Κυριακή 26/5, και ο τραγουδιστής έκανε την πρώτη ανάρτηση στο instagram και πόσταρε αδημοσίευτες φωτογραφίες από την πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής του.
Ο γάμος τους έγινε στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Ρηγίλλης στο Κολωνάκι, μετά από περίπου δύο χρόνια σχέσης σε στενό κύκλο με καλεσμένους συγγενείς και φίλους.
Ο Κώστας Καραφώτης δημοσίευσε φωτογραφίες από τον γάμο του με την Κάτια Μάνου στο Instagram του και σχολίασε:
«Ο σταθμός αυτός του ταξιδιού μας, ήταν γεμάτος! Γεμάτος από τους λίγους, αλλά πολύτιμους ανθρώπους μας, γεμάτος από χαρά και συγκίνηση που φτάσαμε εδώ.
Σας ευχαριστούμε για τα αμέτρητα μηνύματά σας - με τις ευχές σας, το ταξίδι μας θα συνεχίζετε… Οι κουμπάροι μας ..! @raffaella_manou_xotdance ξέρεις όλη μας τη διαδρομή ..κ χωρίς εσένα και τις πινελιές σο , ο γάμος αυτός, δε θα ήταν ο ίδιος! Σε ευχαριστούμε Ραφυ μας. Μανώλης Λαβρεντακης, πάντα δίπλα μας , με το χιούμορ σου, τη δύναμή σου! ..με ένα τηλέφωνο μηδένιζες κάθε απόσταση! Σε ευχαριστούμε από καρδιάς»
Ο Κώστας Καραφώτης αφού παντρεύτηκε την εκλεκτή της καρδιάς του, Κάτια Μάνου, την έκανε follow στο Instagram!
Την αποκάλυψη έκανε η ίδια η σύζυγός του δημοσιεύοντας και το σχετικό στιγμιότυπο.
Η νύφη έδειξε στους διαδικτυακούς της φίλους το follow του Κώστα Καραφώτη σχολιάζοντας: «Το follow… μετά γάμου. Παραδοσιακός σε όλα».
![follow-karafoti](/media/images/2024/05/29/follow-karafoti.width-800.png)