To μήνυμα της οικογένειας του Παντελή Παντελίδη στο Facebook
08:39 - 16 Μαρτίου 2016
![a6b312c8-0845-439e-a096-b7f046bff1bf.jpg](/images/pPuvdA1aoMp0nuoEJYGvUlX3NEU=/595813/width-750/a6b312c8-0845-439e-a096-b7f046bff1bf.jpg)
Το μήνυμα της μέσω Facebook έστειλε η οικογένεια του Παντελίδη, εξηγώντας παράλληλα ποιος θα διαχειρίζεται από εδώ και στο εξής την επίσημη σελίδα του αδικοχαμένου τραγουδιστή.
«Την επίσημη σελίδα του Παντελή πλέον την διαχειρίζεται η οικογένεια του. Σας ευχαριστούμε πολύ για την αγάπη που δείχνετε στον Παντελή μας» ήταν το μήνυμα που ανέβηκε στη σελίδα του Παντελή Παντελίδη.