Mε πασαρέλα η πρεμιέρα της ταινίας «Zoolander 2»
12:27 - 11 Φεβρουαρίου 2016
![5362229c-64f8-47a2-87c7-f94c18051f63.jpg](/images/aUiFbSBnS5_3833ZrdtGLHWgALY=/599222/width-750/5362229c-64f8-47a2-87c7-f94c18051f63.jpg)
Έξω από τα συνηθισμένα ήταν η πρεμιέρα της ταινίας «Zoolander 2», αφού οι πρωταγωνιστές Μπεν Στίλερ, Πενέλοπε Κρουζ και Όουεν Ουίλσον, έκαναν πασαρέλα περπαντώντας στο μωβ χαλί που στρώθηκε στη Νέα Υόρκη. Οι δημοφιλείς ηθοποιοί έγιναν για λίγο μοντέλα, ενώ στην πασαρέλα περπάτησαν και διάσημα μοντέλα όπως η Ναόμι Κάμπελ, η Ιρίνα Σάικ και η Τζίτζι Χαντίντ.