Oικογένεια Παπαδοπούλου: εύχεται χρόνια πολλά με τρέλα!
15:16 - 02 Ιανουαρίου 2016
![541d50ae-2bdc-46fa-adc7-390177f415fc.jpg](/images/R2i2vEfrC5-OpaKe9b-1CT5KDGk=/603210/width-750/541d50ae-2bdc-46fa-adc7-390177f415fc.jpg)
Ένα διαφορετικό τρόπο για να στείλει τις ευχές της επέλεξε φέτος η οικογένεια του Προέδρου του ΔΗΚΟ, Νικόλα Παπαδόπουλου. Στην φωτογραφία, η οικογένεια ποζάρει με τρέλα ενώ στην λεζάντα της φωτογραφίας που ανάρτησε στα social media η Γιώτα Παπαδοπούλου γράφει: «Χρόνια καλά, γιατί η ποιότητα μετράει! ...Χρόνια τρελά, γιατί αυτά μένουν! ...Με λίγα λόγια, Καλή Χρονιά! Ευχές για το νέο έτος 2016»